Březen 2010Demi Lovato super nadšená pro roli v GA!

30. března 2010 v 12:31 GA - Spoilers
Grey's Anatomy Forum
Demi Lovato prožívá ten nejlepší týden, který si mohla přát! Její největší posedlostí je seriál Chirurgové a tak jí její agent protlačil na její vysněnou roli - bude hrát v jednom díle Chirurgů..
"Jsem tak strašně nadšená, že tento týden natáčím Chirurgy!!!!!!!!!!!!:D AHHH!!" napsala Demi na svém twitteru v pondělí. A tvůrce Shonda Rhimes sdílela její nadšení také prostřednictvím twitteru:"Demi Lovato je tento týden na natáčení Chirurgů. Každý je super natěšený."
Demi Lovato má nejlepší týden vůbec! V neděli - jeden den poté, co absolvovala "Choice Awards" se svým novým přítelem napsala na svém twitteru: "Zítra ráno vstanu brzy, abych začla žít můj největší splněný sen". Demi bude hrát pacienta Alexe a Arizony v nemocnici Seattle Grace/Mercy West.Šokující Těhotenství - GA, GG, NCIS, House, Lost...??

27. března 2010 v 12:15 GA - Spoilers
Ausiello zkrátil seznam možných kanditádu na šokující těhotenství ve finále série. Vzhledem k tomu, že všichni v GA mluví o dětech, je tu velká pravděpodobnost toho, že to jsou právě oni. Každý v GA má zakázáno spoilerovat o finále série, ale přece je tu pár spoilerů od Shondy a Chyler: "Pravděpodobně to bude to úplně nejšokující SF a každá postava se díky tomu naprosto změní. Je to finále, který změní úplně všechno. Já vím, že si říkáte, že se to říká vždycky, ale tenhle rok?! HRA. ZMĚNA. Bude to obrovská událost  a jedno z nejlepších SF! Nic vám o tom neřeknu, protože se toho vlastně bojím.."


Rozhovor pro EW - Nejen o tom jak se v sobě zklamala

25. března 2010 v 16:28 GA - Katherine Heigl
Rozhovor od Michaela Aussiela: Kompletní rozhovor bude na amerických stáncích až zítra.. Katie v rozhovoru mluví o tom, jak zklamala fanoušky, proč nedotočila posledních pět dílů GA, jestli je s někým z GA v kontaktu, proč skončil vztah Gizzie. Pak také o tom jak těžké je si vypěstovat vztah s její adoptovanou dcerou, jestli je tu možnost, že se Izzie vrátí a o spousty dalších věcech..

Bylo naplánováno, že se ukážeš na natáčení GA 1. března a dokončís posledních pět epizod téhle série, ale ty jsi se na natáčení neukázala. Proč?
Katherine: Vzala jsem si mateřskou a strávila ji s mou rodinou v Utahu a snažila jsem se dostat do role matky..a to změnilo úplně všechno. Něco se ve mě pohlo. Takže předtím než jsem šla na natáčení jsem mluvila znovu se Shondou o tom, že bych chtěla odejít. A pak jsem čekala doma, co se stane, jestli dostanu formální souhlas o tom, že se nemusím vrátit. Ty fámy o tom, že jsem odmítla se vrátit byli totálně nepravdivý.

Popsala by si to jako přátelský rozloučení?
Katherine: Ano, myslím že ano. Myslím, že to bylo trošku šokující pro všechny, tak trochu jako: "Nemůžeme najít způsob, jak to vyřešit?" A já to vážne chtěla vyřešit lepším způsobem, ale na druhou stranu jsem nemohla obětovat svůj vztah s dítětem. Já a Naleigh to vždycky budeme mít trošku komplikovanější. Já vážně musím pracovat na našem mateřském poutě, protože já jsem jí uplně uchvácena, ale ona prostě dokáže být beze mě. (Směje se). Bylo to opravdu těžké, protože ona opravdu stašně moc milovala Joshe a mě jen tolerovala. A já prostě chci, aby věděla, že mě bude mít vždycky na její straně a nechci ji zklamat (skoro pláče) a já vím, že jsem tim zklamala fanoušky, scénáristy, kolegy a obsazenstvo, ale já jsem si prostě musela zvolit. A doufám, že správně. Stojí to za houby. Ty si přeješ, aby si mohl mít všechno, ale to prostě nejde. Takhle to v životě nefunguje. Musela jsem najít odvahu se posunout dál. A jsem z toho smutná. A bojím se toho. Ale je to správná věc, vážne jsme se snažili přijít na zdvořilý způsob, jak to udělat fanouškům. A myslím, že jsme všichni tak trochu cítili, že kdyby jsme vrátili Izzie zpět na pět epizod a pak ji nechali zase odejít, tak by to nebylo zdvořilý vůči fanouškům. Udělali jsme to už dvakrát tuhle sérii. Nebylo by to správný.


First Photo Of Ellen and Stella

25. března 2010 v 13:33 GA - Ellen Pompeo
První fotka Ellen a Stelly!! Stella je strašně moc rozkošná..

Katie potvrzuje odchod - "Omlouvám se:"

24. března 2010 v 15:21 GA - Katherine Heigl
Katherine Heigl tento týden už konečně udělala oficiální prohlášení o možném odchodu z Grey's. "Už je hotovo." potvrzuje Heigl. "Právě ted jsme dokončili naši dohodu. Každý z nás pracoval těžce na tom, aby jsme našli přatelský a zdvořilý způsob jak mě nechat jít a posunout se dál." Katie říká, že to udělala kvůli rodině a ne kvůli kariéře ani kinovému plátnu a tak poprosila Shondu Rhimes, aby ji nechala jít o 18 měsíců dříve, než byla původní dohoda. "Mám ted rodinu a to pro mě změnilo naprosto všechno, změnilo to mou touhu po tom, abych pracovala na plný úvazek." Ačkoli každý předpokládal, že se vrátí do posledních pěti epizod této série, tak už ani to se nestane. Takže Katie byla v roli Izzie naposled 21. ledna. "Já vím, že jsem ted strašně zklamala fanoušky." říká Heigl. "Já jsem si prostě musela zvolit a doufám, že jsem si zvolila správně."Spoilery na chatu s Kristin

23. března 2010 v 13:54 GA - Spoilers
6x12- I Like You So Much Better When You're Naked - greys-anatomy icon 6x12- I Like You So Much Better When You're Naked - greys-anatomy icon
Jsou nějaké nové informace o odchodu Katherine Heigl? Chce ještě někdo jiný odejít? Jako třeba Patrick Dempsey?
Kristin: Důvěryhodný zdroj - Patrick Dempsey osobně - potvrzuje, že nikam neodchází. Zeptali jsme se ho na večírku a on řekl: "Nedělej si starosti. Já neodcházím". A co se týče Katherine - stále slyším všechny říkat, že definitivně odchází ze seriálu. Detaily se ale stále projednávají. Ještě stále jsme nedostali oficiální prohlášení od ABC, Katherine ani Shondy. Shonda na svém twitteru otázky ohledně Katie komentuje slovy:"Nemám dovoleno komentovat".

Můžeš nám říct o něčem dobrém co nás čeká v následujících epizodách?
Kristin: Teš se na epizodu, kde bude Alex centrem dění. Když se jeho menší bratr ukáže v Seattlu, kousky Alexovi minulosti začnou vyplouvat na povrch. Jako třeba ten fakt, že jeho rodina o něm neslyšela od doby, co je v Seattlu.

Aussielo - Překvapující Těhotenství - Který seriál si myslíš že to bude?

22. března 2010 v 20:47 GA - Spoilers

Grey's Anatomy Forum House Forum
Aussielo spoileruje o velkém dramatu v drama show, ale jméno seriálu neřekne..
Někomu na hodinovém drama seriálu se něco stane - a to ve finále série..
Tvá nápověda: Je to seriál, který dostává na stránce www.spoilertv.com hodně prostoru - on vlastně musí, protože jinak by se fanoušci zbláznili - protože fanoušci tohoto seriálu jsou jedni z nejvzteklejších, nejbláznivějších a nejnadšenějších široko daleko. A zmínil jsem se vůbec, že ta postava která je v očekávání je jedna z těch kterou byste čekali úplně nejméně? Ano bude to velmi šokující!

Hodinových dramat je hodně, ale všimla jsem si, že lidé nejvíc tipují: House, Gossip Girl, Vampire Diaries, Dexter, Desperate Housewives, Grey's Anatomy a Bones.. Co jsem četla tak jedna z nejpravděpodobnějších je Třináctka, Cuddy a nebo Lexie:)) Bože dej at to není Lexie ani Cuddy! Mě by se docela líbilo, kdyby to byla Temperance z Bones - to je celkem šokující a bylo by to vážně skvělý!!

Bones Forum Lost Forum


Oops.. Ponižující moment na Showest!

20. března 2010 v 11:14 GA - Katherine Heigl
Katherine H. <3 - katherine-heigl icon
Není nic horšího, než když se vám stane něco s šaty, a to zejména před živým publikem, na podiu. Naneštěstí pro Katherine Heigl osud zasáhl, když ji byla předávána soška Female Star Of The Year Award v Las Vegas. Herečce která dostala ocenění za práci ve filmech jako
27 šatů a Chceš mě, chci tě se jeden z popruhů urval přímo uprostřed její děkovné řeči. Katie měla problém s udržením popruhu a doříkáváním děkovné řeči. Když host Billy Bush vystoupil na podium a zachránil ji, držel její popruh a dal Katie příležitost doříkat děkovnou řeč. Pak na svém Twitteru Billy prohlásil, že bojoval s nějakými pubertáckými instinkty, když držel ten popruh..Chudák Katie! Při rozhovoru se Katie pravděpodobně snažila zmást diváky s odchodem Izzie, když prohlásila, že miluje televizi a všechny pořady ABC včetně Grey's Anatomy: " Jsem stále v televizi. Stále tam pracuji. Stále si to užívám" a v jiném rozhovoru na otázku jestli někdy plánuje návrat do televize odpověděla: "Já nevím. Práce v televizi je mnohem těžší. Víc obtížnější."


Katie &Josh Duhamel - The ShoWest in Las Vegas

19. března 2010 v 15:54 GA - Katherine Heigl
Katie včera vyhrála cenu herečky roku na Showest Motion Picture Industry Convention v Las Vegas! Také si obarvila vlasy na černo kvůli filmu i přesto, že zatím není stanoven den natáčení. "Obarvila bych se tak jako tak" říka Katie. "Miluju to. Je to příjemná změna. Byla jsem blondýna strašně dlouho, takže je příjemný to změnit. Přesto to byl velký šok, když jsem to viděla poprvé říkala jsem si, ty jo to není jen hnědý, to je černý! Trvalo mi den a půl než jsem si na to kompletně zvykla. Sice se cítím trochu jinak, ale nejsem jiná, pořád říkám ty samý stupidní věci." Pak také mluvila o malé Naleigh: "Myslím že trochu zpomalím a pokusím se být trochu víc matka, protože ted už je to velká úloha v mém životě. Vzala jsem si tyhle tři měsíce mateřské a zjistila jsem, jak strašně moc je pro mě má rodina důležitá a chci mít na ně víc času, ta mateřská byla ta nejlepší věc, kterou jsem mohla pro mou rodinu udělat."
www.jennmorrison.blog.cz