Leden 2010


The Hottest Pregnant Celebs of 2009

30. ledna 2010 v 13:48 GA - Ellen Pompeo
ellen-pompeo-300.jpg
1. Ellen Pompeo
2. Heidy Klum
3. Adriana Lima
5. Nicole Richie
9. Sarah M. Gellar
10. Alyson Hannigan
14. Rebecca Gayheart


GA - 6x12 - Episode I Like You So Much Better When You're Naked

29. ledna 2010 v 14:51 GA - Episodes
Popis:
Potom, co Meredith řekla Derekovi tajemství o Richardovi, Derek chce jít a náhlasit jeho alkoholismus radě s čímž Meredith nesouhasí. Meredith na základě svatebního papírku nakonec Dereka přemluví, aby se o tom radě nezmínil. Meredith přijde zpráva od Izzie, Izzie se vrací domů a tak to jde říct Alexovi, ale v jeho posteli najde i Lexie. Meredith je z toho v šoku, pak se Alex, Lexie a Meredith rozhodnou, že se o tom nikomu ani slůvkem nezmíní. Richard se po dlouhé době rozhodne, že bude operovat - a nechá Meredith dělat tu nejsložitější část operace, protože si myslí, že už je na to připravená. Poté, co Cristina zjistí, že Teddy miluje Owena, řekne Teddy at si ho klidně nechá. Postupem času přemýšlí jestli udělala správnou věc, když ji řekla at si ho nechá - a tak se musí rozhodnout - láska nebo chirurgie. Izzie prosí Meredith, aby dokopala Dereka k zavolání do Tacomy, kde si Izzie chce sehnat práci. Lexie řekne Callie, že se vyspala s Alexem, zatímco Mark byl v LA. Cristina stále přemýšlí, co si vybrat - chirurgii nebo lásku a tak se během oběda ptá ostatních: Jackson chce obojí, Meredith říká to samé, ale nakonec řekne, že by si vybrala chirurgii, zatímco Izzie si myslí, že je to šílené, protože chirurgie je jen práce a že by si vybrala lásku - Alex jí na to řekne, že láska přichází a odchází, a že by si vybral chirurgii. Derek stále neví, jestli Richarda oznámit radě nebo ne, Alex říká Izzie, že se vyspal s někým jiným, ale ona mu to hned odpustí a doufá, že to spolu zvládnou. Derek jde do Richardovi kanceláře a postaví před něj víno, protože ví, že dřív nebo později to stejně vypije. Derek konečně přijde nato, jak přijmout Meredith, aby ho nahlásili radě - nechá ji si vybrat mezi Izzie a Richardem, protože kdyby nahlásili Richarda znamenalo by to, že Derek se stane šéfem a tak by přijmul Izzie zpět. Derek si je jistý, že Meredith si vybere Izzie, protože k ní má blíž než k Richardovi, a taky, že ano, ale i přesto je Mer na Dereka naštvaná. Cristina si vybere chirurgii místo lásky, a taky tak to řekne Teddy, která to v opilosti řekne Owenovi. Izziny výsledky skenů dopadli skvěle, takže už oficiálně nemá rakovinu a tak to běží říct Alexovi. Alex z toho má obrovskou radost a řekne Izzie, že ji moc miluje a že jen díky ní je lepším člověkem, ale i přesto si zasloží víc, než to, jak se k němu Izzie chová, a tak se Alex s Izzie rozchází a říka jí, že by chtěl, aby šla, byla štastná a už se nikdy nevracela zpět. Mark řekne Lexie, že se vyspal s Addison a tak mu ona řekne, že se vyspala s Alexem. Mark se na ni nedokáže ani podívat a odchází pryč. Mezitím Meredith snaží přimět Izzie, aby zůstala a prosí ji, aby od nich neodcházela na to ji Izzie řekne, že musí začít znova a že tohle už není její domov, je to jen místo, kde pracovala a může to dělat kdekoliv jinde.


GA - 6x14 - Valentine's Day Massacre - Promo photos

26. ledna 2010 v 14:57 GA - News
Ty jo Lexie je blondýnka..a já ji vůbec nepoznala, ani ted mi ji to vůbec nepřipomíná!Ale vypadá ůžasně, na fotkách je s Jacksonem..Nejdřív mi strašně připomínala Jennifer Morrison, tak jsem si myslela, že jsem padlá na hlavu, ale ono to tak připadá více lidem..vážně se ted trochu podobá Jennifer!


Ellen new interview with TvGuide

26. ledna 2010 v 14:46 GA - Ellen Pompeo
To je strašně milý, jak mluví o Stelle..Ten nový photoshoot se jí vážne povedl!!

Hlášky z 6x12

24. ledna 2010 v 12:03 GA - Hlášky
Grey's Anatomy♥ - greys-anatomy icon Grey's Anatomy♥ - greys-anatomy icon
Callie: Tohle je k smíchu. Já jdu domů.
Arizona: Ne, ne! Hej, hej, nikam nepůjdeš. Právě teď jsi vysoce nakažlivá. Jestli vyjdeš z téhle místnosti, otlapkáš kliky na dveřích a tlačítka ve výtahu a všude rozneseš spoustu bacilů.
Callie: Já tě roztrhnu vejpůl!
Arizona: Miluju tě.

Owen: Co vám tedy brání?
Derek: Meredith.
Owen: Druhá polovina Pokřivených sester.
Derek: Takhle říkáte Meredith a Cristině? Pokřivené sestry?
Owen: Ano.
Derek: No, to sedí.

Meredith: Chyby jsou pro McVysněného nepřijatelné.
Derek: S McVysněným na mě nechoď.
Meredith: McVysněný se právě chová jako McPako.
Derek: Je to alkoholik. Jak dlouho už pije? Od svátků?
Meredith: To si chceš psát poznámky, abys je mohl vrazit pod nos radě a oni ti na místě nabídli jeho pozici?

Spoiler - Návrat Izzie a Katiino mateřství

23. ledna 2010 v 12:15 GA - Spoilers

V predevcerejsim dile Grey's Anatomy se objevila Katherine Heigl v roli Izzie, ale na konci epizody Izzie prohlasila: "Nemuzu tu zustat...Musim zacit znova. Potrebuju zacit znova." Katherine byla na nekolik dilu pryc, kvuli nataceni filmu, pote natocila tuto epizodu a ted je pryc znova na materske dovolene s Naleight. Katie by se pravdepodobne mela vratit na konci unora, ale mluvci Grey's Anatomy rika, ze je moc brzy vedet, jakym zpusobem se vrati zpet.

Změkčilo Katherine Heigl mateřství? Je známo, že dělá nějaké problémy při práci, ale ted je ke svým spolupracovníkům mnohem tolerantnější. Katie a manžel Josh Kelley adoptovali Naleight z Koreji uz minulý rok. Od té doby si lidé myslí, že od divy se obrátila spíš k milejšímu člověku. "Ona je citlivá od doby, kdy si přinesla Naleight domů". říká zdroj. "Je to milující matka. Nesnáší být někde bez ní a tak ji bere na natáčení tak často, jak může. Je to tak hodné dítě a jen málo pláče". Tyto reakce jsou naprosto odlišné, od těch, kdy ještě neměla Naleight. V minulosti si neustále stěžovala dlouhé hodiny s bývalým kolegou T.R jako například jejich spor s Isaacem Washingtonem (Preston Berk). Dokonce i režiséři a producenti si všimli, jak je Katie v poslední době tolerantní. To pomůže, když si své dítě můžete přinést na natáčeníSpoilers - Rozvod pro Alexe s Izzie?!

21. ledna 2010 v 15:18 GA - Couples
AI <3 - alex-and-izzie icon
Alex a Izzie jsou na dobrý cestě k destrukci."Možná, že ten den D vážně nastane" říká Justin. Ten den D samozřejmě znamená rozvod."Myslím si, že Alex pro Izzie bude mít stále místo v jeho srdci, i když se rozvedou, jestli se tedy rozvedou...tak vím, že ji stále strašně miluje. Alexovo jednorázovka s Lexie zřejmě známená žádnou šanci pro zdravé manželství s Izzie, ale to neznamená, že si ted něco s Lexie začne". "Téměř všechny postavy spolu navzájem spali, Lexie pro něj byla jen skok ode dna. Byla to jen jedna noc, nic víc. Nemyslím si, že mezi nima vznikne vztah. Stále miluje Izzie". A jestli si myslíš, že Alex bude skákat od jedné ženy k druhé, tak neboj: "Yang a Grey jsou totálně mimo. Vždyt jsou jako moje sestry, zvláště Meredith..